Oświęcim sklep stacjonarny i magazyn sklepu internetowego na ulicy Olszewskiego 47 w Oświęcim >>>> http://top-maluszek.pl <<<<< to miejsce gdzie kupią państwo produkty marki MROFI, idealnie polecamy na wyprawkę do dla niemowląt, obecnie w stałej sprzedaży mamy rozmiary wyprawkowe w świetnych cenach. Jesteśmy przekonani, że jeżeli mają państwo możliwość odwiedzić sklep top maluszek w Oświęcimiu to postaramy się pokazać zestawy wyprawkowe oraz skompletujemy cały zestaw zarówno do szpitala jak i do domu. Na naszych magazynach w Oświęcimiu mamy dosłownie wszystko co potrzeba dla noworodka. 🙂 W tym meble, wanienki, wózki, akcesoria do kąpieli, dla mamy, oraz zabawki i foteliki samochodowe.

MROFI – polska marka – https://top-maluszek.pl

Wygodę i bezpieczeństwo twojego dziecka stawiamy na pierwszym miescu!

Projektowanie i szycie ubranek dziecięcych to złożony proces. Każdy najmniejszy szczegół musi być przemyślany i dopracowany w stu procentach. Dlatego też naszą produkcję kontrolujemy od przyjazdu dzianiny aż po gotowe ubranka pakowane w paczki. 

Projekt

Bezpieczeństwo i wygoda – te wartości przyświecają nam od samego początku. Poza nowoczesną stylistyką, jaka cechuje nasze kolekcje, to wygoda malucha jest najważniejsza. Myślimy o tym biorąc ołówek do ręki.

Materiały

Używamy jedynie polskich dzianin posiadających niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci. Wszystkie ściągacze wykonane są w 95% z bawełny z dodatkiem 5% elastanu – co zapewnia komfort użytkowania przez najmłodszych. 

Nadruki i aplikacje

Nadruki wykonujemy jedynie ekologicznymi farbami wodymi bezpiecznymi dla Waszych maluchów. Aplikacje haftowane wykonujemy nićmi posiadającymi niezbędne atesty. 

Napy, guziki

W produkcji ubranek używamy tylko bezniklowych nap i zapinek produkcji niemieckiej. 

Dodatki

Gumki, ekspresy, kokardki itp. to wyłącznie polskie produkty.

Oświęcim Imielin Bieruń Chełmek Rajsko Brzeszcze Osiek Polanka Wielka Kęty Jaworzno Broszkowice Tychy